TEATR REDUTA ŚLĄSKA

Jesienny STOP

Od premiery naszego najnowszego spektaklu minęło już niespełna 2 miesiące, jednakże emocje jakie towarzyszyły nam przy przygotowywaniu tej produkcji zostały z nami do teraz. Trochę nostalgii, refleksji, ale też radości z tego, że możemy być razem i tworzyć dla Was. Spektakl "Ulice Wolności" w reżyserii Roberta Talarczyka to szansa na zatrzymanie i być może lepsze zrozumienie naszego wspólnego małego świata. Przedstawienie w magiczny sposób potrafi zatrzymać czas, dając przestrzeń do namysłu... "Co tak właściwie czuję?", "Co we mnie?", "Jakie emocje towarzyszą mi spacerując TYMI uliczkami?", "Jakie wspomnienia się z nimi wiążą?". Patrząc na to jak niemożliwie szybko biegnie dzisiejszy świat, a co za tym idzie razem z nim i my, warto po prostu się zatrzymać. Pozwolić sobie na chwilę przerwy. Jeśli mają Państwo ochotę, to spędźcie ją razem z nami. Usiądźmy i wspólnie powspominajmy, bądźmy blisko.

 

Będziemy na bieżąco informować o granych spektaklach. Tymczasem mocno Was ściskamy! Trzymajcie się i niech moc będzie z Wami!

 

P.S.: Na dokładkę przesyłamy Wam dwa materiały dotyczącego właśnie "Ulic Wolności". Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi! Polecamy także zerknąć do naszej w galerii, w której możecie już podziwiać cudowne zdjęcia z premiery, których autorem jest nasz niezawodny Paweł Mikołajczyk! Pawle, dziękujemy, że zawsze możemy na Ciebie liczyć! :-)

 

Artykuł ze strony → naszemiasto.pl 

 

oraz krótki reportaż COM.TV :

 

23 października 2018