01 lipca 2021

19 czerwca odbyła się w końcu długo wyczekiwana premiera tego sezonu teatralnego! "Bleee" w reżyserii Mirosława Neinerta ujrzało światło dzienne i... okazało się, że "Bleee" nie było takie straszne jak je malowano! Spektakl jest przystosowany dla osób w każdym wieku, dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś dla siebie. 

 

Całość nie mogłaby zostać zrealizowana gdyby nie ogromna życzliwość i profesjonalizm pewnych wyjątkowych osób. W tym roku mieliśmy zaszczyt współpracować z niezwykle utalentowaną Kają Renkas, która była odpowiedzialna za scenografię i kostiumy, kreatywną i zdolną Maliną Prześluga - autorką scenariusza oraz Klaudią Rabiega, przed którą muzyka chyba nie ma żadych tajemnic!

 

Aktorom Teatru Reduta Śląska, jak zwykle przy premierach, towarzyszyło mnóstwo emocji! Niezabrakło tego dnia także znajomych twarzy, mnóstwo słów wsparcia i co najważniejsze aprobaty nowej propozycji! 

 

Zdjęcia z tego dnia są już dostępne w galerii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin! 

 

Jeśli jesteście ciekawi naszej tegorocznej propozycji, zapraszamy na spekatkl 31 sierpnia 2021 r.  w Chorzowskim Ceentrum Kultury o godz. 17:00, który odbędzie się w ramach 15-tej już edycji Chorzowskiego Teatru Ogrodowego.

 

 

 

 

TEATR REDUTA ŚLĄSKA